Přihlašujte se do Manažerského tréninku prezidentů JA Firem

23. 9. 2015   
Přihlašujte se do Manažerského tréninku prezidentů JA Firem

Pro vyučující a studenty zapojené do programu JA Firma jsme připravili celodenní inovativní "Manažerský trénink prezidentů JA Firem".  Za každou JA Firmu se může přihlásit jeden vyučující a jeden student. Uzávěrka přihlášek pro oba termíny je 5.10. 2015.

V rámci programu bude představen projekt Skills for the Future, do kterého se mohou i letos zapojit všechny JA Firmy, jejichž podnikatelský záměr souvisí s oblastí automobilového průmyslu.  Zapojením do projektu získají týmy různé benefity, například finanční příspěvek pro první dvě desítky přihlášených firem.

Pro učitele je připravena diskuze s konzultanty z řad zaměstnanců společnosti Hyundai na o jejich zapojení do spolupráce s JA Firmami, na studentské prezidenty čekají workshopy na téma "10 tipů, jak být lepší JA Firmou" a leadership.

Podrobný program celého dne, který je shodný v Praze i ve Zlíně, najdete v přiloženém letáku, stejně tak i více informací o projektu Skills for the Future.

Pro vyučující: v případě, že ještě nemáte vyplněnou přihlášku k programům JA Czech, učiňte tak co nejdříve na webové stránce ZDE, workshopů se mohou zúčastnit pouze studenti, kteří jsou v tomto školním roce zapojeni do programu JA Firma.

Program Praha

Program Zlín

O projektu Skills for the future

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

jaczech@jaczech.czRegionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 QuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.