Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Přihlašujte se do Manažerského tréninku prezidentů JA Firem

23. 9. 2015   
Přihlašujte se do Manažerského tréninku prezidentů JA Firem

Pro vyučující a studenty zapojené do programu JA Firma jsme připravili celodenní inovativní "Manažerský trénink prezidentů JA Firem".  Za každou JA Firmu se může přihlásit jeden vyučující a jeden student. Uzávěrka přihlášek pro oba termíny je 5.10. 2015.

V rámci programu bude představen projekt Skills for the Future, do kterého se mohou i letos zapojit všechny JA Firmy, jejichž podnikatelský záměr souvisí s oblastí automobilového průmyslu.  Zapojením do projektu získají týmy různé benefity, například finanční příspěvek pro první dvě desítky přihlášených firem.

Pro učitele je připravena diskuze s konzultanty z řad zaměstnanců společnosti Hyundai na o jejich zapojení do spolupráce s JA Firmami, na studentské prezidenty čekají workshopy na téma "10 tipů, jak být lepší JA Firmou" a leadership.

Podrobný program celého dne, který je shodný v Praze i ve Zlíně, najdete v přiloženém letáku, stejně tak i více informací o projektu Skills for the Future.

Pro vyučující: v případě, že ještě nemáte vyplněnou přihlášku k programům JA Czech, učiňte tak co nejdříve na webové stránce ZDE, workshopů se mohou zúčastnit pouze studenti, kteří jsou v tomto školním roce zapojeni do programu JA Firma.

Program Praha

Program Zlín

O projektu Skills for the future

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.