Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Předání tabletu výherkyni – studentce z OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

26. 8. 2015   
Předání tabletu výherkyni – studentce z OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň

Michaela Jarkovská přebírá výhru od Jitky Bulantové, programové ředitelky JA Czech, v reprezentačních prostorách Baťovy vily ve Zlíně

26. srpna 2015 jsme předali studentce Michaele Jarkovské výhru - tablet HP Slate 7. Předání se uskutečnilo v Baťově vile ve Zlíně a jeho součástí byla i prohlídka reprezentačních prostor vily. Michaela byla v naší evropské centrále v Bruselu vylosována ze všech studentů v Evropě, kteří odpověděli na naši výzvu a pomohli nám zhodnotit projekt Skills for the Future. Tento projekt zaměřený na technické obory je součástí našeho celoevropského programu JA Firma  i v letošním školním roce.

Michaela studuje na OA a SOŠ cestovního ruchu v Chocni a jejím vedoucím projektu byl vyučující ing. Radek Kroulík. Michaela má podnikatelského ducha - vyrábí bižuterii z korálků a prodává ji prostřednictvím obchůdku své známé. Ona byla iniciátorem podnikatelského záměru studentské firmy F.F.F.,  která v rámci programu JA Firma (studentská firma) vyráběla a obchodovala s originálními náušnicemi, lapači snů a taškami, na které bylo možné malovat.

 Michaelu letos čeká maturita  - JA Czech jí drží palce a zároveň gratuluje k výhře!

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.