Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Odborní poradci z Hyundai radí podnikajícím studentům

16. 12. 2014   
Odborní poradci z Hyundai radí podnikajícím studentům

OA, VOŠ a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště přivítala konzultanty, kteří studentům pomohli svými praktickými radami s jejich podnikatelským záměrem.

Dne 5. listopadu 2014 navštívili školu zástupci firmy Hyundai, pan František Daniel z oddělení logistiky náhradních dílů, technického poradenství a reklamace a paní Hana Volková, asistentka Top managementu.

Pracovníci Hyundai uspořádali besedu pro členy studentské firmy "Los Penos", která v rámci předmětu Aplikovaná ekonomie vyvíjí výrobek - držák na propisku.

Obsahem byla krátká prezentace firmy Hyundai a nastínění možnosti spolupráce studentské firmy s manažery Hyundai v oblasti odborného poradenství. Studenti také měli příležitost klást konkrétní dotazy týkající se jejich výrobku, který chtějí nabízet mimo jiné jako doplněk do auta. Setkání studentů s odborníky z praxe přineslo všem zúčastněným nové podněty pro jejich podnikatelskou činnost.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.