Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Letošní Innovation Camp se blíží! Už ve středu studenti poměří své síly v soutěži pořádané JA Czech a NN pojišťovnou a penzijní společností

24. 4. 2017   

Ve středu 26. dubna své síly poměří přes osmdesát studentů z více jak deseti škol z celé České republiky. Nezisková vzdělávací organizace JA Czech a NN pojišťovna a penzijní společnost i letos pořádají soutěž Innovation Camp 2017 pro studenty středních škol zaměřený na sociální podnikání. Innovation Camp je určen pouze vybraným studentům zapojeným do projektu Social Innovation Relay.

Cover

Co je Innovation Camp

Innovation Camp je unikátní soutěž, která vychází z evropského konceptu neziskové vzdělávací organizace JA Europe. Studenti z různých středních škol mají příležitost si ve spolupráci s profesionály z NN vyzkoušet práci v týmu a podílet se na řešení aktuálních problémů v oblasti inovací, technologií a vzdělávání apod. Úkolem studentů je předložit řešení reálného problému. Téma zadání je až do oficiálního zahájení soutěže utajeno. Každý tým svůj koncept prezentuje před odbornou porotou. Zajímavostí tohoto projektu je aktivní zapojení konzultantů, tj. zaměstnanců partnera soutěže, a to jak v rámci soutěžních týmů, tak v porotě. 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.