Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firmy registrujte se v on - line aplikaci

8. 1. 2016   
JA Firmy registrujte se v on - line aplikaci

Registrace v on - line aplikaci JA Firma je povinná pro všechny studetské firmy zapojené do tohoto programu.

Cílem aplikace je usnadnit studentským JA Firmám jednotlivé kroky během realizace jejich podnikání. Umožní jednoduše vytvořit organizační strukturu a tým, navede, jak sestavit podnikatelský plán, výroční zprávu atd. Umožní dělat snadno zápisy z porad a sledovat jednotlivé úkoly. Je možno zde vést jednoduchý peněžní deník, spravovat výrobu, obchod, sklad atd. JA Firmy se zde prezentují prostřednictvím svého webu, který aplikace sama vytváří na základě vložených dat.

Aplikace je k dispozici na webové stránce http://aplikace.jafirma.cz/ nebo jako proklik na webové stránce JA Firem www.jafirma.cz .

Aplikace je uživatelsky velmi přátelská a má intuitivní ovládání, ale pro první kroky můžete využít podrobný návod  k aplikaci, který můžete stáhnout ZDE.

Registrace je povinná pro všechny JA Firmy. V případě komplikací kontaktujte administrátora Ondřeje Beránka na jeho e-mailu ondrej@jaczech.cz.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.