Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firma týdne: Viam Vestram

21. 12. 2015   
JA Firma týdne: Viam Vestram

Krásný dobrý den, rádi bychom Vás jménem naší společnosti Viam Vestram přivítali na našich webových stránkách.

Jelikož se stránka pomaličku rozjíždí je na čase, abychom Vám o naší společnosti něco řekli. Jméno Viam Vestram je latinsky a znamená v překladu Vaše Cesta. V názvu nám šlo hlavně o to, abychom Vám ukázali, že nám jde o naše zákazníky a o to, že podnikáme v automobilovém průmyslu. K názvu se můžete podívat také na naše logo, které značí ptáka. Snažíme se totiž zpříjemnit cestu, ať Vás už vítr zavane kamkoli a vzít Vás pod svá křídla. Momentálně se zde nenachází sortiment , avšak na všem se již usilovně pracuje, abyste se k nám často vraceli a vše pro Vás bylo krásně přehledné.

Jsme ze soukromé střední školy ACADEMIA MERCURII v Náchodě a vede nás vyučující Ing. Jaroslava Teuberová.

Aktuální novinky se budeme snažit přidávat co nejčastěji. Přesto, prosím. nezapomínejte sledovat naše Facebookové stránky či Twitter, kde rovněž budeme přidávat vše spjaté s výrobky nebo společností.

S přáním hezkého dne,

tým Viam Vestram 

Anna Bors,

prezidentka

Viam Vestram

E-mail: vestramviam@gmail.com 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.