Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firma Obchodujeme na síti - webinář

8. 1. 2018   

Ve Vaší firmě již máte připravený produkt, sestavený business plán a rozděleny role v týmu. V tomto díle Vám poradíme s problematikou obchodování na síti a jak produkt lépe prodat. Znásobte svůj výdělek a rozšiřte si možnosti prodeje Vašich JA Firem.

 

Uskuteční se 18. ledna 2018, 17:30 - 19:00 hod.

 

Přihlášku k účasti na webináři vyplňte ZDE

Partnerem webináře je společnost  SAP - lídr na trhu s podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech velikostí a ze všech oborů k lepšímu fungování. SAP umožňuje lidem a organizacím efektivnější spolupráci a využití podnikových informací bez ohledu na to, zda je využíván pracovníky v kancelářích nebo členy představenstva, na skladě nebo v prodejně, na klasických počítačích nebo mobilních zařízeních. Díky tomu jim umožňuje mít vždy náskok před konkurencí. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají více než 365 000 zákazníků v dosahování vyšších zisků, v udržitelném růstu a v přizpůsobování se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992. Dosud získala více než 1 300 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy. Součástí SAP v České republice je také SAP Services (dříve SAP BSCE), SAP Ariba a Concur. Další informace naleznete na www.sap.com.

 

Těšíme se na dotazy a na Vaši účast.

 

Tým JA Czech, JA Alumni Czech a SAP

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.