Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firma dne: Key4Help

9. 3. 2018   

Představujeme vám JA Firmu dne Key4Help - studentskou firmu se sídlem na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Plzni. Podnikatelským záměrem této firmy jsou relaxační termopolštářky s vůní levandule či heřmánku. Jedná se o zcela přírodní, vlastnoručně vyrobený produkt pro radost a pohodu.

 keyhelp foto

Relaxační termopolštářek je přírodní produkt vhodný do každé domácnosti. Napomáhá s bolestmi všeho druhu. Nejen že uleví při bolestech kostí a kloubů, ale také příjemně pohladí po duši. Prokrvuje a uvolňuje svalstvo, takže je užitečným pomocníkem pro sportovce.

 

Další výhodou jsou použité bylinky, které mají své speciální vlastnosti. Heřmánek zklidňuje a jeho vůně pomáhá při problémech s dýchacími cestami. Levandule zpříjemňují usínání a zajišťuje klidnější spánek. Celkově je tento produkt velmi příjemná pomůcka určená pro všechny věkové kategorie.

 

 Více informací o produktech JA firmy Key4Help ZDE

polštářek

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.