Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Firma dne: ClearWay

29. 3. 2017   

Představujeme Vám JA studentskou firmu ClearWayGymnázia, Ostrava-Hrabůvka, jejíž podnikatelským záměrem je komplexní zdravotní osvěta prostřednictvím vlastních dávkovačů antibakteriálního gelu Pureo a Pureo+.

ClearWay

Pureo je menší mechanický dávkovač, který byl navržen tak, aby plně vyhovoval dětským potřebám. Své největší uplatnění najde ve školách a školkách - hodí se do jednotlivých tříd, jídelen, družin, laboratoří a všude tam, kde je třeba dbát zvýšené hygieny. Tělo samotného dávkovače se skládá ze skleněné lahve s širokým hrdlem a polypropylenového plastu. Jeho unikem a přidanou hodnotou je speciální obal s edukativním polepem, který dětem při každém setkání hravou formou připomene, nakolik je hygiena rukou důležitá.

ClearWay představuje také inovaci v podobě Purea+. Jedná se o unikátní dřevěný dávkovač antibakteriálního gelu fungujícího na principu bezdotykového čidla. Skvěle zapadne především v restauracích, kavárnách a dalších stravovacích zařízeních. Jeho použití je však možné také v lékařských ordinacích, bankách a jiných pracovních prostředích, kde hrozí zvýšené riziko nákazy infekčními chorobami.

Přijďte podpořit ClearWay z Gymnázia, Ostrava - Hrabůvka na letošní veletrh!

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.