Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Czech se stala členem SKAV

24. 2. 2016   
JA Czech se stala členem SKAV

JA Czech, česká kancelář mezinárodní vzdělávací neziskové organizace, v České republice založená panem Tomášem J. Baťou v roce 1992, se od února stala členem Stálé konference asociací ve vzdělávání, o. s. ( SKAV ). Noví členové jsou přijímáni na základě hlasování stávajících členů. Počet členů SKAV je nyní 23 organizací.

Josef Müller, výkonný ředitel JA Czech, hodnotí přijetí do SKAV: "Z přijetí máme radost, protože jsme se tak přiřadili k organizacím usilujícím o nasměrování vzdělávání v České republice správným směrem - i to je náš úkol, protože jsme mimo jiné i nositeli odkazu našeho zakladatele, pana Tomáše Bati."

Silvie Pýchová, výkonná ředitelka SKAV zdůvodnila přijetí dalšího člena: "JA Czech zaplnila v rámci členské základny Stálé konference asociací ve vzdělávání doposud nepodchycenou oblast podpory podnikavosti ve vzdělávání. Tím se opět zvětší šíře záběru členských organizací sdružených ve SKAV, kde aktuálně najdete mimo jiné organizace zabývající se kritickým myšlením, informatickou gramotností, environmentální výchovou, reflexí novodobých dějin apod. Počet členů SKAV se tak zvýšil na 23. Vzhledem k tomu, že SKAV vytváří prostředí neustálého vzájemného učení mezi organizacemi, bude to pro všechny určitě oboustranně obohacující zkušenost."

O SKAV

Stálá konference asociací ve vzdělávání, o. s. je dobrovolné seskupení pedagogických asociací, programů a občanských sdružení usilující o podporu a ochranu progresivních změn ve vzdělávání a o zprostředkování výměny názorů mezi pedagogickými iniciativami, neziskovým sektorem, státní správou, samosprávou a veřejností. Více informací: www.skav.cz .

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.