Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Czech je partnerem Týdne podnikání, celosvětové akce na podporu začínajících podnikatelů

21. 10. 2015   
JA Czech je partnerem Týdne podnikání, celosvětové akce na podporu začínajících podnikatelů

Již třetím rokem pořádá v České republice European Leadership and Academic Institue (ELAI) akci s názvem Týden podnikání. Jak samotný název napovídá, jde o událost, jejímž hlavním posláním je globální rozvoj podnikání. Do projektu se zapojují jak firmy všech velikostí, tak začínající podnikatelé, startupisti či pouze zájemci o cenné rady ze světa byznysu.

Jednou z partnerských společností této akce je i JA Czech - mezinárodní nezisková vzdělávací organizace. "Jelikož našim hlavním posláním je především rozvoj podnikavosti u mladých lidí, jsme moc rádi, že můžeme být součástí akce, která naši činnost perfektně doplňuje", hodnotil spolupráci s ELAI Josef Müller, ředitel JA Czech. Stejně tak, jako je hlavní myšlenka Týdne podnikání (GEW), rozvíjet podnikatelské dovednosti a čerpat nové poznatky ze zkušeností úspěšných, i JA Czech má za cíl poskytnout studentům náhled do reálného světa byznysu. "Naše aktivity jsou založeny na praktických zkušenostech, tedy "hands on experience". Lidé z byznysu předávají zkušenosti z praxe ve školách a zase naopak, studenty a učitele ze škol bereme do firem, aby sami zjistili, jak to tam funguje," dodal Josef Müller.

Hlavní událost proběhne v Praze v  Kongresovém centru 19. listopadu 2015, kdy se uskuteční Summit Týdne podnikání, největší akce pro podnikatele i startupisty v České republice. "Letošním tématem je ,From Survivors to Winners', neboli jak pouze nepřežívat, ale dramaticky růst," říká výkonný ředitel pořadatelské společnosti ELAI Lukáš Sedláček.

Na Týden podnikání chystá JA Czech tzv. Coffee Talks, inspirativní sestkání mladých                   s úspěšnými podnikateli a to hned v několika městech najednou. Tato setkání jsou pořádána ve spolupráci s JA Alumni, absolventským klubem studentů, kteří prošli programy JA Czech.

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.