Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

JA Czech a JA Alumni pořádají v rámci Týdne podnikání sérii Coffee Talks: setkání podnikatelů s mladými lidmi

9. 11. 2015   
JA Czech a JA Alumni pořádají v rámci Týdne podnikání sérii Coffee Talks: setkání podnikatelů s mladými lidmi

 

JA Czech  a klub absolventů jejích programů JA Alumni, uspořádají 18. 11. 2015 Coffee Talks, neformální setkání podnikatelů s mladými lidmi se zájmem o podnikání. Akce se uskuteční v kavárnách v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně vždy v 18 hodin a je určena mladým lidem se zájmem o byznys. Vstup je zdarma. Setkání proběhne v rámci Týdne podnikání.

 

Silvie Marhoulová, tisková mluvčí JA Czech, považuje účast na Coffee Talks za dobrou příležitost pro mladé lidi, kteří koketují s myšlenkou začít podnikat, jak se neformálně seznámit s příběhy a zkušenostmi úspěšných manažerů a byznysmenů a zároveň potkat podobně naladěné vrstevníky: "Autory konceptu Coffee Talks jsou členové JA Alumni Czech Republic - studenti, kteří přesně vědí, jak nenásilně přitáhnout mladé lidi k tématu podnikání. Neformální prostředí je ideální k nezávaznému sdílení a předávání zkušeností lidí z praxe mladým, kteří start své kariéry teprve plánují."

Coffee Talks 18. 11. 2015 vždy v 18 hodin:

Praha, Café Savoy, Vítězná 5, Praha 5, host: Margareta Křížová, partner CEAG, jako investorka se zúčastnila čtvrté řady pořadu České televize Den D, působí jako business mentorka začínajících podnikatelů

M_Křížová Web

Margareta Křížová

Brno, Café Falk Gorkého 12, host: David Kasper,purple-technology.com, podnikatel v oblasti technologie na finančních trzích a zakladatel brokerských společností.

Ostrava, Stará aréna, 28. října 49/23, host: Lukáš Havlásek, provozní ředitel společnostiShopSys .

Zlín, Kavárna Továrna, Vavrečkova 7074, host: Martin Pospíšil, úspěšný mladý podnikatel, z digitální agentury Madeo

Co jsou Coffee Talks?

Jedná se o neformální podvečerní setkání mladých a aktivních lidí se zkušenějšími a úspěšnými podnikateli a manažery. Uvolněné prostředí kavárny a počet účastníků kolem 10 dělají z Coffee Talks unikátní koncept, jak si nenuceně popovídat s inspirativními lidmi, dozvědět se zajímavé informace a rozšířit si síť kontaktů. Coffee talks probíhají během celého školního roku a jde o společný projekt JA Alumni Czech Republic a projektu Svou Cestou Asociace malých a středních podnikatelů.

O JA Alumni Czech Republic

JA Alumni Czech Republic je nezisková organizace, založená a vedená vysokoškolskými a středoškolskými studenty. Sdružuje mladé, talentované lidi z České republiky, kteří úspěšně prošli soutěžními programy neziskové vzdělávací organizace JA Czech. Poskytuje jim praktické ekonomické vzdělání, které navazuje na jejich zkušenosti z různých programů JA Czech, rozvíjí jejich znalosti a dovednosti, inspiruje je a podporuje v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit. Další informace o JA Alumni Czech Republic najdete na http://jaalumni.tumblr.com/ .

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.