Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Hlasujte pro nejlepší studentský sociálně prospěšný projekt

12. 9. 2016   

Fandíte sociálnímu podnikání? Pak můžete do 29. září 2016 hlasovat v tzv. community voting pro nejlepší sociálně prospěšné studentské projekty z akcelerátoru  Social Impact Award. Projekt, který v tomto hlasování získá největší podporu, vyrazí na Evropský summit SIA do Vídně.

SIA

Hlasování začíná 5. září a končí 26. září v 23:59. Lze vybírat celkem z osmi projektů z oblasti sociálního podnikání, které prošly nabitým tří měsíčním programem v rámci akcelerátoru Social Impact Award. Tento akcelerátor určený pro studenty se blíží do finále a Vy máte možnost podílet se na rozhodnutí o vítězi v rámci Community Voting. Na http://goo.gl/VdwlQv se stačí pouze zaregistrovat přes jakýkoliv online účet jako FB, Twitter nebo třeba Gmail a hlasovat až pro tři projekty, které Vás nejvíce zaujaly. Vítěz Community Voting bude oznámen 29. září na závěrečném SIA večeru v pražském Impact Hubu.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.