Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Dejte hlas programu JA Firma v soutěži o cenu za inovace ve vzdělání

27. 11. 2015   
Dejte hlas programu JA Firma v soutěži o cenu za inovace ve vzdělání

Praktický vzdělávací program JA Firma nominován na cenu veřejnosti. Hlasovat můžete do 6. prosince 2015.

Milí příznivci JA Czech, pokud znáte náš program JA Firma, učíte jej na školách,  právě teď se jej účastníte nebo jste do něj byli zapojení v minulosti, prosíme o Vaše hlasy v ceně za inovace ve vzdělání Eduina. Hlasovat můžete ZDE.

Programu JA Firma (studentská firma) se v loňském školním roce zúčastnilo 2039 žáků vedených 146 učiteli z 58 škol z celé České republiky. Smyslem tohoto programu pro střední školy je podpořit podnikatelskou gramotnost,podnikavost a rozvíjet tzv. měkké dovednosti, což v konečném důsledku pomáhá studentům při jejich výběru profese nebo dalšího vzdělávání a poskytuje jim výhodu na trhu práce. Více informací o programu najdete ZDE.

Odborná porota vybrala ze 68 nominací  9 nejzajímavějších projektů. V nominovaných projektech může jít o nový přístup, využití moderních technologií nebo projekt s pozitivními důsledky pro vzdělávací proces. Vítězové Ceny veřejnosti Eduína 2015 budou zveřejněni večer 8. prosince na slavnostním předávání cen.

Cenu uděluje nezisková společnosti EDUin zaměřená na systematickou propagaci vzdělávání.

Za Vaše hlasy předem děkujeme.

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.