Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Coffee Talks Zlín: Jiří Doležal, Honza Emler - Doller

10. 11. 2016   

doller

Přemýšlíte o vlastním podnikání, ale nevíte, kde a jak začít? Přijďte si v pondělí 14. listopadu poslechnout příběh úspěšných mladých podnikatelů, kteří se s Vámi rádi podělí o cenné zkušenosti a rady. Akci za příležitosti Týden podnikání - Global Entrepreneurship Week Czech Republic spolupořádá nezisková organizace JA Czech, absolventská organizace JA Alumni Czech, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a nově také JCI Czech Republic.

Kdo bude naším hostem? 

Dva vysokoškoláci a letošní výherci soutěže Můj první milion, Jirka Doležal a Honza Emler, kteří při hledání vlastní cesty k úspěchu vytvořili nástroj, který momentálně pomáhá nejen jim samotným, ale i stovkám jejich nynějších zákazníků. Doller - motivační diář kombinuje možnosti diáře s nástroji pro plánování a sledování osobního rozvoje. 

Kde se akce uskuteční?

Kavárna Továrna, Zlín


Co je Coffee Talks?

CTCoffee Talks, společný projekt neziskové organizace JA Alumni Czech a projektu Svou Cestou od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a nově také JCI Czech Republic, je série velmi neformálních diskusí s úspěšnými lidmi, zpravidla mladými podnikateli a manažery. V komorním prostředí kaváren s menším počtem účastníků vzniká ideální atmosféra na sdílení myšlenek, inspiraci a získávání nových kontaktů.

Více o akci ZDE.

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.