Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Budoucnost patří manažerům z Moravy

17. 6. 2013   
Budoucnost patří manažerům z Moravy

Finále soutěže Manažerem nanečisto 2013 a JA TITAN

Výsledky soutěže Manažerem nanečisto naznačily, že vrcholový management u nás v budoucnu mohou ovládnout studenti z Brna a Ostravy.

Letošního 6. ročníku soutěže, pořádané mezinárodní neziskovou vzdělávací organizací Junior Achievement a Nadací Tomáše Bati ve Zlíně, se zúčastnilo celkem 119 studentských týmů z dvaceti tuzemských univerzit. V této obrovské konkurenci bylo cílem všech probojovat se do pražského finále. V něm soupeřilo 16. května 2013 osm nejlepších týmů o hodnotné ceny partnera soutěže, společnosti Hewlett-Packard, v jejímž sídle se také finálové klání konalo.

Prostřednictvím počítačové simulace JA TITAN týmy představovaly jednotlivé firmy, které existují na stejném trhu, prodávají stejný výrobek a navzájem si konkurují. Ve finálovém kole se soutěžní týmy musely vyrovnat mimo jiné s uvedením nového výrobku na trh a také s velkými výkyvy poptávky v důsledku sezónnosti hospodářského cyklu.

Svou firmu přivedli na stupně vítězů tito vysokoškolští studenti:

  1. místo: Ladislav Klobása a Eliška Šilhánková - Masarykova univerzita v Brně
  2. místo: Barbora Čechová a Nikol Čočková - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  3. místo: Martin Kolečkář a Zuzana Košcová - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

IMG_7679

FOTOGALERIE

Ve stejný den vyvrcholila i obdobná soutěž TITAN určena studentům středních škol. I na tomto poli bodovali moravští zástupci. Na prvních třech příčkách se dokonce umístili studenti stejné školy, Gymnázia Olgy Havlové v Ostravě, která tak ovládla celou soutěž.

Titan 2013

FOTOGALERIE

Výherci si z Prahy odvezli notebooky, LCD monitory a laserové tiskárny, které do soutěže věnovala společnost Hewlett-Packard. Všichni finalisté také obdrželi certifikát za účast v národním finále.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.