Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

AmChamEu vyhlásila soutěž o 10 000 Eur

15. 9. 2015   

Am Cham Eu

Výzva pro všechny absolventy JA Programů (JA Alumni) a také účastníky projektu BYE 2015. Americká obchodní komora Evropské unie vyhlašuje soutěž pro start-upy (The AmCham EU Youth Entrepreneurship Award), jejichž alespoň jeden zakládající člen prošel některým z našich programů. Zúčastnit se mohou i finalisté projektu BYE. Kromě finanční výhry získá vítěz mentory z řad členů výkonné rady AmChamEU. Uzávěrka přihlášek je 28. září 2015.

Rozjeli jste podnikání? Jste JA Alumni nebo jste se zúčastnili projektu BYE 2015? Chcete vyhrát 10 000 Euro a mentoring zkušených evropských byznysmenů?

Nechte si schválit přihlášení do soutěže u našeho kolegy Matěje (matej@jaczech.cz), který Vám poskytne "potvrzovací jméno" potřebné pro úspěšné odeslání přihlašovacího formuláře. Zpracujte váš projekt (Concept Paper), vzor najdete přiložený pod textem. Jeho rozsah by měl být cca 2 stránky, můžete přidat i další přílohy.  Vložte do vyplněného formuláře zde a to nejpozději do 28. září 2015.

Při zpracování projektu se soustřeďte na:

·         prokázání dostatečného obchodního potenciálu, inovativních aktivit a nevyhnutelných rizik.

·         prezentaci inovativního přístupu

·         doložení udržitelnosti/růstu projektu i po počátečním období.

Pokud postoupíte do dalšího kola, budete pozváni k online pohovoru se členy výkonné rady AmChamEu. Vítěz bude představen 17. listopadu 2015 na zasedání AmCham Eu v Bruselu.

Vzor pro Concept Paper stáhněte  ZDE.

Další informace  ZDE.

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.