Partneři
Baťa
Citi Foundation
Metlife
HPE
ATT
Vyhledávání
Sledujte nás

Česká studentka získala cenu The Alumni Leadership Award ve Švýcarsku

27. 7. 2016   

katka sugr

Ve švýcarském Lucernu proběhl na konci července 27. ročník evropského finále soutěže Studentská firma roku 2016 ( Company of the Year Competition 2016 ).  Českou republiku zde reprezentoval vítěz národního kola, studentská firma  ChillUp  gymnazistů z Ostravy Hrabůvky. Kromě hlavní ceny bylo uděleno dalších 6 speciálních cen včetně   The Alumni Leadership Award . Ze 180 nominovaných lídrů studentských firem jich 10 získalo tuto cenu, mezi nimi i Kateřina Šugárková, viceprezidentka ChillUp (na fotografii v bílých šatech), které srdečně blahopřejeme! 

The Alumni Leadership Award je ocenění pro 10 výjimečných jednotlivců účastnících se soutěže Studentská firma roku. Studenti jsou oceňováni na základě vůdčích schopností, týmové solidarity a nadšení. Toto ocenění je známo také pod názvem JA Alumni Spirit. Porota byla složena ze zástupců vedení JA Alumni Europe a repreztantů společnosi AXA, která je partnerem této ceny.

_MG_9200_logo

Kateřina na panelové diskusi s porotou

Matěj Kapošváry, prezident JA Alumni Czech, uvedl, že toto ocenění naposledy získal český student v roce 2013 na finálovém klání v Londýně.

JA Alumni

Členem JA Alumni se může stát každý absolvent programů JA (Junior Achievement). V jednotlivých zemích působí místní organizace, které jsou koordinované JA Alumni Europe. JA Alumni poskytuje svým členům praktické ekonomické dovednosti, které navazují na jejich zkušenosti z programů JA, rozvíjí jejich znalosti, inspiruje je a podporuje v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit. Další informace o JA Alumni Czech najdete na www.jaalumni.cz nebo na www.facebook.com/jaalumnicz .

Fotografie z evropského finále soutěže Studentská firma roku najdete ZDE.

 

Kontaktní údaje

Národní kancelář Praha:
Jungmannova 36/31
110 00 Praha 1

Regionální kancelář Zlín:
Baťova vila, Gahurova 292
760 01 Zlín

 

 

 

Podpořte naše aktivity

 darujmeczQuestionPro supports sample survey questions such as multiple choice, drop-down menu, likert-scale, semantic differential, matrix, constant sum, drag-and-drop, slider-scale, net-promoter scale, and many more question types.